Şişli Dudak Dolgusu, Fiyatları

Şişli Dudak Dolgusu

Şişli ve civarında yaşıyorsanız ve Şişli Dudak Dolgusu hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir uzman arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek Şişli Dudak Dolgusu ve Şişli Dudak Dolgusu Fiyatları gibi konularda detaylı bilgi alarak karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Dudak dolgusu, genellikle küçük dudak görünümüne sahip olan ve dolgun dudaklara kavuşmak isteyenler tarafından yaptırılır. Genellikle kadınların yaptırdığı bir uygulama olan dudak dolguları, uzman ellerde doğru şekilde yapılabilir.

Dudak Dolgusu Nedir, Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu öncesinde kişiden istenen bazı kan testleri bulunur. Sağlık durumu iyi ve herhangi bir ilaç alerjisi bulunmuyorsa özellikle de dolgu yapılacak maddeye alerjisi yoksa işlem güvenle uygulanabilir. Dolgu öncesinde iğne ile girilecek olan kısım lokal anestezi yöntemiyle uyuşturulur. Birkaç dakika anestezinin yani uyuşturucu ilacın bölgedeki sinirleri uyuşturması beklenir. Sonrasında dolgu işlemi gerçekleştirilir. Dudak dolgusu için kullanılan iğneler oldukça incedir. Dudağın hemen bir alt katmanına uygulanan dolgu işlemi hem üst hem alt dudak için yapılır. Yerine göre bazen sadece alt ya da üst dudak dolgusu uygulanabilir. Anestezi ve doldurma işlemiyle birlikte uygulama 15-20 dakika arasında sürer. İşlem yapıldıktan sonra dolgu yaptıran kişi, klinikten herhangi bir bekleme süresi olmaksızın ayrılabilir.

Dudak Dolgusu Kim Tarafından Yapılır?

Medikal estetik uzmanı bir doktor aracılığıyla uygulandığında dolgu işlemi sorunsuz olarak gerçekleşir. Estetik işlemler konusunda uzmanlığı bulunmayan herhangi bir kişiye dolgu yaptırmamalısınız. Tıp bilgisi olmayan kişiler vücuttaki sinir noktalarını ve damarları bilmedikleri için yanlış bir noktaya müdahale yaparak sinir ya da damar hasarına yol açabilirler.

Kimler Dudak Dolgusu Yaptırabilir?

Dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler, öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. Dudak simetrisi zamanla bozulabilir. Bu da kişilerin dış görünüşlerini ve kendilerine olan güvenlerini etkiler. Dudakları yaşa bağlı olarak eski düzgün yapısını kaybedip aşağı doğru sarkan kişiler, daha düzgün bir görünüm için bu işlemi tercih ederler. Gençlerde ise genellikle dudakların çok ince olması, istenen hacme sahip olmaması nedeniyle dolgu yaptıranların sayısı oldukça fazladır.

Erkekler Dudak Dolgusu Yaptırır mı?

Günümüzde estetik uygulamaları yaptırmak için cinsiyet ayrımı ortadan kalkmıştır. Erkekler de dış görünümlerine önem verdikleri ve zaman zaman dudak görünümlerinde bozulmalar yaşadıkları için dolgu yaptırırlar.

Dudak Dolgusu İçin Ne Kullanılır?

Hyalüronik asit dudak dolgusu için en yaygın kullanılan doğal dolgu malzemesidir. Hyalüronik asit genellikle vücutta bulunan ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan bir yapıdır. Dudak kuruluğunun önüne geçerken doğal dudak dolgusu görünümü sağlayan hyalüronik asit, dudakların şişirilmiş gibi görünmesinin önüne geçer.

Kimler Dudak Dolgusu Yaptırmamalıdır?

Eğer kronik rahatsızlığınız varsa işlem yaptırmadan önce bu durumu kesinlikle uzman doktorunuza söylemelisiniz. Emziren ya da hamile bir kadınsanız dolgu işlemini yaptırmamalısınız.

Dudak Dolgusu Sonrasında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dudak dolgusu sonrası işlem yapılan bölgeye sıcak ve soğuk temasından kaçınmalısınız. Hamam ve sauna gibi çok sıcak yerlere bir hafta süreyle girmemelisiniz. Bir haftalık süre zarfında dolgu yapılan bölgeye herhangi bir şekilde baskı uygulamamalı ve makyaj yapmamalısınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Şişlik Oluşur mu?

Dolgu sonrası şişlik, kızarıklık hatta morluk olması çok normaldir. Ancak bu durum 3 gün içinde geçerek sonrasında tamamen doğal dudak görünümüne kavuşabilirsiniz. Dolgu yapılan kısmı darbeden koruyarak herhangi bir komplikasyon gelişmesini önleyebilirsiniz.

Şişli Dudak Dolgusu Fiyatları

Şişli Dudak Dolgusu Fiyatları, uygulamada kullanılan dolgunun türüne ve miktarına göre değişir. Şişli Dudak Dolgusu için güvenilir bir merkez arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Şişli Dudak Dolgusu Fiyatları İle İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın.